• Zadzwoń: +48 695 267 804

Regulamin świadczenia usług

Regulamin świadczenia usług

REGULAMIN

Właścicielem i administratorem serwisu www.jedztrenujkochaj.pl jest przedsiębiorstwo „Maluszki24 Renata Chabasińska” z siedzibą w Fabiankach 164 87-811.

WYMAGANIA TECHNICZNE

Do skorzystania z serwisu wymagane jest spełnienie następujących wymagań minimalnych:
– posiadanie komputera z przeglądarką internetową umożliwiającą przeglądanie stron WWW.
– włączona obsługa cookies w przeglądarce.
– zainstalowane aplikacje umożliwiające odczytywanie plików Adobe PDF.

SPOSÓB ZAWARCIA UMOWY

Skorzystanie z usług dostępnych na platformie możliwe jest po prawidłowym zawarciu umowy zgodnie z poniższą procedurą:

– klient dokonuje płatności za usługę, podając dane wymagane przez operatora płatności – Dotpay. Są to następujące dane: imię, nazwisko, adres, numer telefonu i adres e-mail. 

– po prawidłowej płatności następuje przydzielenie dostępu do zakupionych materiałów.

Po uiszczeniu jednorazowej opłaty klient uzyskuje dostęp do zakupionych materiałów w formie bezpośredniego linka, otwierającego się automatycznie po udanym zaksięgowaniu transakcji. Umowa może zostać rozwiązana przez każdą ze Stron, z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia, bez podawania przyczyn.

ZAMÓWIENIE

Zamówienia dokonuje się poprzez dokonanie płatności za pomocą operatora Dotpay.
Kupujący ponosi całą odpowiedzialność za prawidłowe wypełnienie formularza i podanie prawidłowych danych, takich jak adres e-mail.
Do każdego zakupu dołączane jest e-mailowe potwierdzenie dokonania zakupu.

PŁATNOŚCI

Wszystkie ceny podane w serwisie jedztrenujkochaj.pl wyrażone są w polskich złotych (PLN) i zawierają podatek VAT.
Płatności regulowane mogą być z wykorzystaniem kanału Dotpay, który umożliwia również płatność za pomocą BLIK. Dane przetwarzane przez operatora płatności nie są przekazywane sprzedającemu.

ZASTRZEŻENIA

Przedsiębiorstwo Maluszki24 Renata Chabasińska zastrzega, że informacje zawarte na stronie jedztrenujkochaj.pl stanowią opis obecnego stanu wiedzy i aktualnych opinii autorki oraz są oparte na zebranych przez nią źródłach i materiałach. Wszelkie porady zawarte na stronie mają charakter ogólnych wskazówek wynikających z doświadczenia autorki, nie są jedynymi słusznymi rozwiązaniami i mogą nie być odpowiednie dla każdego. Przedsiębiorstwo Maluszki24 Renata Chabasińska nie bierze odpowiedzialności za skorzystanie z tych sugestii.

REKLAMACJE

W przypadku problemów technicznych z dostępem do zamówionego produktu nabywca może zgłosić reklamację na adres kontakt@jedztrenujkochaj.pl. Wszelkie zgłoszenia rozpatrujemy indywidualnie.

ZWROTY 

Zgodnie z polskim prawem, jeżeli zakupisz produkt jako osoba fizyczna (konsument), to przysługuje Ci możliwość odstąpienia od umowy, bez podawania przyczyn, w terminie 14 dni od daty zawarcia umowy (dokonania zakupu). Zgodnie z prawem nie możesz jednak odstąpić od umowy w przypadku, gdy rozpocząłeś już korzystanie z zamówionych usług.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Składając zamówienie, zgadzasz się z polityką prywatności dostępną pod adresem: https://www.jedztrenujkochaj.pl/polityka-prywatnosci-i-plikow-cookies/