• Zadzwoń: +48 695 267 804

Regulamin świadczenia usług

Regulamin świadczenia usług

REGULAMIN

Właścicielem i administratorem serwisu www.jedztrenujkochaj.pl jest przedsiębiorstwo „Maluszki24 Renata Chabasińska-Dąbek” z siedzibą w Cypriance 164 87-811.

WYMAGANIA TECHNICZNE

Do skorzystania z serwisu wymagane jest spełnienie następujących wymagań minimalnych:
– posiadanie komputera z przeglądarką internetową umożliwiającą przeglądanie stron WWW.
– włączona obsługa cookies w przeglądarce.
– zainstalowane aplikacje umożliwiające odczytywanie plików Adobe PDF.

SPOSÓB ZAWARCIA UMOWY

Skorzystanie z usług dostępnych na platformie możliwe jest po prawidłowym zawarciu umowy zgodnie z poniższą procedurą:

– klient dokonuje płatności za usługę, podając dane wymagane przez operatora płatności – Dotpay. Są to następujące dane: imię, nazwisko, adres, numer telefonu i adres e-mail. 

– po prawidłowej płatności następuje przydzielenie dostępu do zakupionych materiałów.

Po uiszczeniu jednorazowej opłaty klient uzyskuje dostęp do zakupionych materiałów w formie bezpośredniego linka, otwierającego się automatycznie po udanym zaksięgowaniu transakcji. Umowa może zostać rozwiązana przez każdą ze Stron, z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia, bez podawania przyczyn.

ZAMÓWIENIE

Zamówienia dokonuje się poprzez dokonanie płatności za pomocą operatora Dotpay.
Kupujący ponosi całą odpowiedzialność za prawidłowe wypełnienie formularza i podanie prawidłowych danych, takich jak adres e-mail.
Do każdego zakupu dołączane jest e-mailowe potwierdzenie dokonania zakupu.

PŁATNOŚCI

Wszystkie ceny podane w serwisie jedztrenujkochaj.pl wyrażone są w polskich złotych (PLN) i zawierają podatek VAT.
Płatności regulowane mogą być z wykorzystaniem kanału Dotpay, który umożliwia również płatność za pomocą BLIK. Dane przetwarzane przez operatora płatności nie są przekazywane sprzedającemu.

ZASTRZEŻENIA

Przedsiębiorstwo Maluszki24 Renata Chabasińska-Dąbek zastrzega, że informacje zawarte na stronie jedztrenujkochaj.pl stanowią opis obecnego stanu wiedzy i aktualnych opinii autorki oraz są oparte na zebranych przez nią źródłach i materiałach. Wszelkie porady zawarte na stronie mają charakter ogólnych wskazówek wynikających z doświadczenia autorki, nie są jedynymi słusznymi rozwiązaniami i mogą nie być odpowiednie dla każdego. Przedsiębiorstwo Maluszki24 Renata Chabasińska-Dąbek nie bierze odpowiedzialności za skorzystanie z tych sugestii.

REKLAMACJE

W przypadku problemów technicznych z dostępem do zamówionego produktu nabywca może zgłosić reklamację na adres renata@jedztrenujkochaj.pl. Wszelkie zgłoszenia rozpatrujemy indywidualnie.

ZWROTY 

Zgodnie z polskim prawem, jeżeli zakupisz produkt jako osoba fizyczna (konsument), to przysługuje Ci możliwość odstąpienia od umowy, bez podawania przyczyn, w terminie 14 dni od daty zawarcia umowy (dokonania zakupu). Zgodnie z prawem nie możesz jednak odstąpić od umowy w przypadku, gdy rozpocząłeś już korzystanie z zamówionych usług.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Składając zamówienie, zgadzasz się z polityką prywatności dostępną pod adresem: https://www.jedztrenujkochaj.pl/polityka-prywatnosci-i-plikow-cookies/